שם הפרויקט  מקווה טהרה

עיצוב מקווה טהרה והידור המצווה

מאז ומתמיד אנו שומעים על נשים אשר בעבר היו טובלות בים או במעיינות קפואים ולא ויתרו על מצוות טהרת המשפחה, היום הדורות כבר השתנו, ובמצב של היום בו יש אפשרות להעניק לטובלת חוויה הרבה יותר מטהרת ונעימה, בערים רבות כבר הבינו שזו הדרך הנכונה.

כיום מועצות דתיות בכל רחבי הארץ משקיעות בשיפוץ ועיצוב מחדש של המקוואות הישנים או בניית מקוואות חדשים ומרהיבים, ואם גם לכם יש חלום על מקווה ייחודי, מושך ומהודר, הגעתם אל המקום הנכון.

תכנון קפדני תחת הכללים

עיצוב של מקווה טהרה חייב להתבצע תחת כללים קפדניים מאוד. לא מדובר כאן רק בכללים עיצובים או התאמה לחלל, אלא מעבר לכך – יש כאן מגבלות הלכתיות ודרישות אשר המקווה חייב לעמוד בהן, ולכן מעצבת הפנים אשר מבצעת את העבודה צריכה להיות אחת עם מספיק ידע וניסיון בתחום, וכזו שמכירה את התחום היטב.

מיכל סלע הינה מעצבת פנים אשר עונה בדיוק על הדרישות הללו. הידע הנרחב שלה בתחום, יחד עם הניסיון העשיר ומגוון הפרויקטים בו השתתפה, מאפשרים לה לבצע עבורכם את התכנון הנכון למקווה הטהרה וליצור עיצוב ייחודי ומרשים במיוחד, והכל תחת כל הלכות הטבילה.

להפוך את הטבילה לחוויה

כל אישה שטבלה יודעת כי יש משהו מיוחד ברגעים הללו. הרגעים הללו, בתוך בריכת הטבילה הקטנה, לאחר יום של התארגנות ושבוע של היטהרות, הם מיוחדים מאוד. מדובר ברגעים של התעלות רוחנית גבוהה מאוד, וגם נשים שאינן דתיות חשות בכך בכל טבילה מחדש.

יחד עם זאת, יש אפשרות להפוך את החוויה הזו לאפילו מעצימה יותר, למשוך יותר ויותר נשים ולהפוך את המקווה למקום שהאישה תשמח ותתרגש להגיע אליו מידי חודש, מקום של התחדשות, התרעננות פנימית וחיצונית ומקום שיעניק חוויה יחודית לכל אישה ואישה.

 

אם אתם מחפשים שירות מקצועי של עיצוב מקווה טהרה, ורוצים להיות בטוחים כי תקבלו תכנון המתאים באופן המדויק עבורכם, תוך עמידה במגבלות תקציביות או אתגרים אחרים – צרו קשר היום ואשמח לסייע לכם.

פרויקטים נוספים

משרד ב.ס.ר 2

בחרתי בקו עיצובי אלגנטי, צבעים רגועים ואלמנטים של זרימה. השקעתי מחשבה רבה ביצירת אווירה מזמינה ומכבדת, התוצאה: משרד שתענוג לעבוד בו.

קרא עוד »

וילה מרחפת

פרויקט "הרכסים" היה פרויקט הגמר שלי והפרויקט הראשון אשר הסב לי גאווה רבה. בפרויקט זה ניתנה לי ההזדמנות לראשונה לראות איך רעיונות מבריקים הופכים למציאות וכיצד החזון

קרא עוד »

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

בואו נדבר

דילוג לתוכן