מי אני

שלום נעים מאוד,

אומרים שאהבה אמיתית מתחילה בילדות, שאין דבר יותר טהור מהתלהבותו של ילד המוקסם מדבר חדש הנגלה לו לראשונה.

כדרכם של ילדים גם אני התאהבתי ועוד הולכת ומתעצמת אהבתי. כבר בילדותי הבנתי שאני לא ”רגילה” ולא הבעתי עניין בדברים רגילים.

כילדה שנולדה וגדלה בבית החי את עולם הבניה, מצאתי את עצמי בעולם בו קירות סיפרו לי יותר מן האנשים סביבי. יש שיטענו כי אין ביכולתם של קירות לדבר, אך אני דוחה טענה זו. עבורי, קירות בהחלט מדברים, צריך רק לדעת להקשיב – אז הקשבתי!

החלטתי לקחת את כל הניסיון והידע שלי מעולם הבניה ולצאת לפרוייקט של שינוי חווית הטבילה במקוואות הנשים.

"בניית מקווה קודמת לכל דבר תורה"

בניית מקוואות היא אחת מהמצוות החשובות ביהדות טהרת המשפחה היהדות רואה בתא-המשפחתי אבן-יסוד שעליה נבנה עם ישראל אך מצאתי לצערי שהנושא מוזנח לאורך עשרות השנים האחרונות במדינת ישראל בעקבות המצב החלטתי לחקור את הנושא ולצערי נחשפתי "לעולם" חשוך גיליתי שבשנים האחרונות אלפי נשים הפסיקו לקיים את המצווה בגלל נראות לקויה, חוסר היגיינה וחוויה שהיא לא מזמינה כל אישה יהודיה פוגשת במקווה פעם ראשונה רגע לפני היום הגדול שלה יום חתונתה, גיליתי שהפגישה הראשונית הזאת הופכת להיות חוויה טראומטית עבור האשה, לפיכך נשים רבות מעידות שאינן חוזרות לטבול בעקבות החוויה הראשונית ובנוסף נשים שהיו טובלות הפסיקו עקב המצב אחוז הנשים היהודיות הטובלות במקווה נמוך לצערנו הרב ונמצא בירידה מתמדת יצאתי לבדוק את המצב בשטח ונחרדתי שלום ונעים מאוד קוראים לי מיכל סלע – יהודיה, עם חזון מטורף לגרום לשינוי משמעותי במצווה כל כך חשובה.

אני מזמינה אותכם להיות שותפים https://www.charidy.com/cmp/bmm

1

ניסיון של עשרות שנים

מה לקוחות מספרים?

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

בואו נדבר

דילוג לתוכן