מהו עיצוב פנים

מהו

מעצבת פנים מקצועית תדע לשלב בין הפרקטיות ליופי ותכנון נכון ומדויק של החלל אותו בחרתם לעצב.
מחקרים כבר מזמן הוכיחו כי לסביבת המגורים שלנו ישנה השפעה ישירה וקריטית על חיינו ויש בה כוח להיטיב או לגרוע את איכות חיינו.
אני בטוחה שאם הגעתם עד לכאן אתם מבינים כבר את תפקידי.

תפקידו של המעצב פנים

הוא ליצור לכם תכנית מקיפה וכוללת של בנייה ושיפוץ על פי צרכי הלקוח ובהתאם לתקציב העומד לרשותו תוך מציאת פתרונות עיצובים נוחים לכל חלל, תוך ליווי צמוד של כל תהליך התכנון והבנייה.

איך עושים את זה?

נתחיל בפגישת היכרות שם אלמד את החלומות הגדולים שלכם שירקמו עור וגידים לאחר שאצור לכם פרוגרמה כמותית איכותית.

מיכל
סלע

מהי פרוגרמה כמותית איכותית?

  • סיכום ומכלול הדברים אותם דמיינתם בחלומותיכם תוך שילוב צרכי היום-יום בכל חלל לדוגמה: כמות חדרי השינה מול כמות הנפשות החיות בבית, צרכי בישול במטבח, סגנון אירוח וכו'. בעזרת רעיונות עיצוביים, פתרונות יצירתיים ושילוב חומרים שונים אצור לכם את הבית המושלם.

היקף העבודה

  • בפגישת ההיכרות נחליט גם על היקף העבודה. היקף העבודה שכולל בתוכו: בניית כתב כמויות הגשת תכניות הריסה-בניה, ריצוף, כלים סניטריים, חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר, תאורה, פריסות של חללים רטובים, פרטי נגרות, תכנון מטבח, גבס. הכנת לוח זמנים לפרויקט, התחלת עבודה מול קבלן ואנשי מקצוע. סיבוב קניות ובחירת חומרים. עד הפרט הקטן ביותר. הכול סוכם ונקבע, כעת תוכלו גם לראות כיצד הבית שלכם ייראה. אנו נספק לכם הדמיות תלת מימד ברורות ומוחשיות אשר יאפשרו לכם לבחון את הפרטים כמו שהם, כפי שייראו במציאות. לאחר מכן נלווה אתכם בפיקוח עליון ונדאג לענות ולפתור כל בעיה שתגיע בדרך. נתחיל בפגישת היכרות שם אלמד את החלומות הגדולים שלכם שירקמו עור וגידים לאחר שאצור לכם פרוגרמה כמותית איכותית.

העולם כבר מזמן אימץ את עיצוב הפנים כסטנדרט, ואתם?

מיכל סלע

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם