שם הפרויקט  מדריך קצר לפני עבודה עם מעצבת פנים

כאשר אתם בוחרים חברת עיצוב פנים לביתכם או למשרדכם, מאד חשוב לעשות זאת תוך הקפדה רבה על הפרטים, והגעה למעצבים איכותיים ומעצבות שעבודותיהן ריצו יזמים לא מעטים. שירות המספק לכם אנשי מקצוע כמו מעצב או מעצבת פנים במרכז צריך להיות אופטימלי עבורכם, ולא להיבחר באופן שרירותי "כי צריך" בשום פנים ואופן. קחו בחשבון שאתם אלו שתחיו ותפעלו מסגרת העיצוב הזה, ולכן מוטב להשקיע בבחירה עכשיו וליהנות ממשרד מתואם אחר כך.

בחרו בחברת עיצוב פנים על סמך המלצות

עבודה עם המלצות מאד חשובה להגעה למסקנות נכונות. המלצות על מעצבת פנים רשומות בכל רחבי האינטרנט על פי מפתח ערים ואזורים. חשוב לבדוק מה אומרים על כל חברת עיצוב פנים, ועד כמה היא מקצועית. בשירות עיצוב פנים למשרדים רצוי לקרוא תגובות של יזמים אחרים אשר מקום מושבם הוא במשרד מעוצב. אנו ממליצים לסיים שלב זה כאשר ברשימתכם מעצבת פנים מומלצת ביותר, וכזו שקיבלתם עליה המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם ועל שיקול הדעת שלהם.

תאמו עם שירות עיצוב הפנים את תנאי השירות

ציינו בפני מעצבת פנים מהן דרישותיכם העיצוביות, מהו סגנון העיצוב ומהם פרזולי הדלתות ו הארונות המועדפים לדעתכם. הזמינו אותם למבנה שלכם ותנו להם להתרשם. מעצבת פנים במרכז תתחיל לתכנן את הפרויקט על סמך מה שהיא תראה, ותציג לכם את התכנון אשר יוביל לבניית משרד או בית כפי שתכננתם.

אנו מקפידים לבצע סיעור מוחין ראשוני ולעבוד בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח לאורך כל הדרך. שיתוף הפעולה הזה מאפשר לנו להיות בטוחים כי אנו מציעים ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך ורוצה, ומתאימים את המראה הסופי של החלל אותו אנו מעצבים לצרכים ולשאיפות של הלקוחות שלנו.

הגדירו מראש את התקציב שלכם

חשוב מאוד להגדיר מראש את התקציב שלכם. עליכם להיות בטוחים כבר מההתחלה מהו התקציב איתו אתם יכולים לעבוד ומהן המגבלות שלכם. בצורה הזו אנו מתאימים את הליכי העיצוב לתקציב שלכם וליכולת הכלכלית שלכם ומאפשרים לכם לקבל את התוצאה הרצויה גם מבלי להגיע לעלויות מופרזות ולא מתוכננות.

 

פרויקטים נוספים

פנטהאוז ברחובות

מדובר בפרויקט עיצוב של דופלקס לרווק צעיר שאוהב את החיים הטובים, בפרויקט הושקעה מחשבה רבה על שילוב נכון של עיצוב מודרני עם נגיעות של עיצוב

קרא עוד »
מעצבת פנים

בחירת שירות עיצוב משרדים

עיצוב משרדים כשאתם בוחרים שירות עיצוב פנים למשרדים, טוב תעשו אם תדאגו לשילוב חברה אדריכלית מובילה בתחומהּ. בקרב חברות אדריכלי פנים בתל אביב והמרכז התחרות

קרא עוד »
מעצבת פנים

עיצוב סלון מקצועי

עיצוב סלון עיצוב פנים לסלון הוא אחת המשימות החשובות ביותר. הסלון הוא החלל המרכזי והעיקרי בכל בית, ובמיוחד בסגנון הבניה הישראלי, מדובר בחלל אליו נחשפים

קרא עוד »

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

בואו נדבר

דילוג לתוכן