שם הפרויקט  למה לבחור במעצבת פנים מקצועית לצורך עיצוב מקווה?

עיצוב מקווה

הליך עיצוב מקווה הוא הליך מורכב מאוד. מדובר בחלק חשוב מאוד במסורת היהודית, אשר מסמל נקיות של האישה, והיום, הרבה יותר מתמיד, יותר ויותר מנהלי מקוואות מבינים כי עיצוב של המקווה בצורה מרשימה ומיוחדת הוא דרך למשוך יותר ויותר נשים להתמיד בקיום המצווה הזו.

המקווה הוא מקום של רוגע, כל אישה אשר טובלת במקווה באופן קבוע יכולה להעיד כי מדובר ביום של התרוממות רוח ויום בו מרגישים תחושות רוחניות חזקות ומיוחדות מאוד. מקווה אשר אינו מעוצב באופן מרשים, עשוי להעיב על התחושות הללו.

אם אתם רוצים לשדרג את המקווה אותו אתם מנהלים, מעצבת פנים מקצועית היא הפתרון.

התאמה לדרישות המקום

עיצוב פנים למקווה הוא אתגר. בראש ובראשונה חייבים להתאים את העיצוב לדרישות של המקום ולכן חשוב שתבחרו מעצבת פנים בעלת ניסיון בעיצוב מקוואות. כאשר אני ניגשת להליך של עיצוב מקווה אני קודם כל בוחנת את החלל ומתחילה בסיעור מוחות על פי הדרישות כמו חלוקה לחדרי רחצה פרטיים ועיצוב של כל חדר, חלל המקווה עצמו, לובי הכניסה ועוד.

ההתייחסות לכל חלק וחלק מהמראה של המקווה, יחד עם התאמה ויצירת הרמוניה נכונה בין החללים השונים, היא זו אשר בסופו של דבר יוצרת את המראה המיוחד ואת האווירה הנקיה והנעימה המתאימה למקווה טהרה.

התאמה לתקציב

כאשר אני ניגשת לכל פרויקט עיצוב, אני מתנהלת בצורה מסודרת מאוד בהתאמה לתקציב. תכנון נכון ימנע חריגות וימנע מהלקוחות את הצורך להקצות תקציבים נוספים אותם הם לא תכננו להשקיע בעיצוב המקווה, או בכל פרויקט אחר.

במיוחד אם מדובר במקווה אשר מנוהל על ידי המועצה הדתית המקומית, ההתנהלות התקציבית חייבת להיות מסודרת וברורה ולכן חשוב לעבוד עם מעצבת פנים שלא רק תגיע אתכם אל המראה המושלם והמעוצב בדיוק כפי שרציתם, אלא גם תאפשר לכם לעמוד במסגרת התקציבית מבלי שיהיה צורך להגיש בקשות להקצאות נוספות של תקציבים, מה שעלול לעכב מאוד את הפרויקט כולו.

 

עיצוב מקווה
עיצוב פנים למקווה

זקוקים למידע נוסף? רוצים להתייעץ בנוגע לעיצוב מקווה שברשותכם? עיצוב פנים למקווה הוא אחד הפרוייקטים האהובים והמוכרים עליי ביותר.

הציצו בפרוייקטים קודמים שעיצבתי או צרו קשר עוד היום ואשמח לעזור.

פרויקטים נוספים

חדר רחצה לנסיכות

בחלל זה התבקשתי ליצור הכל כפול  – 2 מקלחונים עם הפרדה בעזרת תיחום של המקלחון עם זכוכית חלבית, פריט נגרות בעיצוב אישי הכולל שני כיורים

קרא עוד »

חדר משחקים

בפרוייקט זה היו לי לקוחות עם דרישות גדולות, שני אחים שחלמו על חדר משחקים מפנק. כדי לתכנן ולעצב להם את החדר המושלם עבורם, הייתי צריכה

קרא עוד »

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

בואו נדבר

דילוג לתוכן