שם הפרויקט  עיצוב לובי בתי מלון בצורה נכונה

עיצוב לובי בתי מלון – חשיבות גדולה לפרטים הקטנים

לובי בתי מלון הוא החלק הראשון בבית המלון בו מבחינים מיד עם הכניסה. מדובר בחלק המשמעותי והחשוב ביותר אשר יכול להשפיע מאוד על ההרגשה של האורחים ועל הביקוש לבית המלון, ובפרט אם מדובר בבית מלון אשר מסתמך על אורחים מזדמנים.

להליך עיצוב לובי בית מלון בוטיק בצורה מקצועית ונכונה יש חשיבות רבה מאוד. מדובר בתהליך אשר יכול להעניק יתרונות רבים לבית המלון, בין אם מדובר בבית מלון חדש אשר זה עתה נבנה ובין אם מדובר בבית מלון ישן אשר זקוק לעדכון ושינוי של המראה העיצובי שלו.

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

כאשר מדברים על עיצוב לובי בית מלון התיאור הטוב ביותר הוא פשוט – אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי בית המלון יזכה לפופולאריות גבוהה יותר, ואם אתם רוצים להעניק לאורחים המגיעים אל בית המלון אפשרות ליהנות מהשהות בו כבר מהרגע הראשון, אתם חייבים להשקיע בעיצוב מקצועי ומרשים של לובי בית המלון.

כך מיד עם הכניסה של האורחים אל בית המלון הם ירגישו את האווירה אותה אתם רוצים ליצור עבורם, יתרשמו מהעיצוב ומהמראה הכללי ובמיוחד אם מדובר באורחים אשר לא הזמינו חדרים מראש – המראה של הלובי יכול לרמוז להם על שאר המלון ולגרום להם להחליט האם לבחור להזמין חדר באותו מלון, או לא.

עיצוב פנים בתי מלון

לובי שישרת את האורחים

חשוב להבין כי בעת עיצוב לובי בית מלון מעצבת פנים לוקחת בחשבון לא רק את המראה, אלא גם את הפונקציונליות. אני מבצעת את התכנון יחד אתכם על מנת להעניק לאורחים לובי שהוא לא רק מפואר ומרשים, אלא גם לובי שישרת את אורחי המלון בצורה הטובה ביותר ויאפשר להם ליהנות מהשהות בו הרבה יותר.

אז למה אתם מחכים? אם אתם חושבים על עיצוב לובי בתי מלון ומחפשים מעצבת פנים מנוסה שתסייע לכם, אשמח לשמוע מכם ולהתחיל יחד אתכם תהליך אשר ישדרג לא רק את הלובי של בית המלון שלכם, אלא את המלון כולו.

למידע נוסף, דוגמאות עבודה מפרוייקטים קודמים, ייעוץ והצעת מחיר קונקרטית לעיצוב לובי בתי מלון בוטיק – צרו קשר עוד היום!

 

פרויקטים נוספים

חדר ממ"ד של הנסיכה הקטנה

בפרוייקט זה הצלחתי לנצל כל מילימטר בחדר ממ"ד סטנדרטי. פרוגרמה כמותית איכותית שמכילה את כל הצרכים שהילדה ביקשה: ארון בגדים, שולחן כתיבה, פינת איפור, פינת

קרא עוד »

וילה בסביון

פרויקט עיצובי מרהיב ביופיו של וילה בסגנון קלאסי עתיק. האתגר בפרויקט הזה היה ליצור אווירה של המאה ה- 16 אך לא להישאב לעיצוב ארכאי ומיושן. לצורך

קרא עוד »

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

בואו נדבר

דילוג לתוכן