שם הפרויקט  עיצוב בר בכרכור

עיצוב ברים ומועדונים

עיצוב ברים ומועדונים היא משימה לא פשוטה. מצד אחד, יש לקחת בחשבון את הקונספט הייחודי למקום, להתחשב באופי העסק והלקוחות ולייצר אווירה נעימה ומזמינה. מצד שני, בעיצוב ברים ובתי עסק המכילים כמות אנשים גדולה בעיצוב פונקציונאלי ונוח לעובדי המקום – מהמלצרים לצוות המטבח.

בפרוייקט עיצוב בר "בלוז כנעני" בכרכור יצרנו אווירה תל אביבית ומודרנית, לצד שמירה על אופי המקום הכפרי.

עיצוב ברים ומסעדות עם מעצבת פנים

התרשמו ממגוון התמונות של עיצוב הפנים וקבלו רעיונות והשראה לעסק שלכם. אני מזמינה אתכם ליצור קשר עימי, מעצבת פנים ותיקה ומנוסה בעיצוב ברים ומועדונים, מסעדות ובתי עסק רבים.

עיצוב בר "בלוז כנעני" – ביקורות מתוך העיתונות:

"אמש עשינו ספתח לבלוז כנעני המושקע: העיצוב היפסטרי, הבר עשיר והתפריט מעודכן. אין ספק שהוא מעלה פה את הרף עם שולחנות מבולי עץ יפים, תאורה תל אביבית וצינורות שמשתלבים בים הבקבוקים שהיו יכולים להיות בכל מקום שמכבד את עצמו בעולם. יש ישיבה בפנים, חדר קטן לפגישות שקטות וישיבה על הבאר. חוץ מהשם-כל קשר בין המקום הזה למקום שלנו אינו מקרי בלבד. ציפיתי לראות את מאיר אריאל עם אהוד בנאי וכמה פליטים אבל מכל מי שהיה לא הכרתי אף אחד (ואני מכירה את כולם), מבחינתי זה יתרון."

פרויקטים נוספים

מעצבת פנים

בחירת שירות עיצוב משרדים

עיצוב משרדים כשאתם בוחרים שירות עיצוב פנים למשרדים, טוב תעשו אם תדאגו לשילוב חברה אדריכלית מובילה בתחומהּ. בקרב חברות אדריכלי פנים בתל אביב והמרכז התחרות

קרא עוד »

קסם בוורוד

בגיל ההתבגרות הצרכים משתנים, לאחר סיום התיכון אין צורך בספריית לימודים ויכולתי להשתמש בחלל זה ליצירת מקלחת ושירותים פרטיים בתוך החדר. בנוסף תכננתי בנגרות עם

קרא עוד »

מלון נוף הסלע

מלון נוף הסלע בעיר צפת תוכנן ע"י משרד אבשלומוב אדריכלים ובינוי ערים בע"מ עיצוב פנים והדמיות – מיכל סלע

קרא עוד »

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

בואו נדבר

דילוג לתוכן