שם הפרויקט  איך מעצבת פנים קובעת לוחות זמנים להליך העיצוב?

לא משנה אם מדובר בבניה של בית חדש או שיפוץ של בית קיים, לוחות הזמנים הם נושא שמלחיץ את כל הלקוחות המזמינים שירות של מעצבת פנים. אם אתם רוצים לקבוע לוחות זמנים באופן נכון, להיות בטוחים כי מצד אחד עבודת עיצוב הפנים לא תמשך יותר מידי זמן, אך מהצד השני המעצבת לא תהיה יותר מידי לחוצה ותבצע טעויות, הגעתם אל המקום הנכון.

הצורה בה קובעים לוחות זמנים לעבודות עיצוב פנים תלויה במשתנים רבים ולכן חשוב מאוד שתדעו מראש כיצד לקבוע את לוחות הזמנים בצורה נכונה, וכך תדעו בדיוק מה מתאים ותתאימו את הציפיות שלכם כראוי.

לפני הכל – בחירה נכונה של מעצבת פנים

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות הוא להשקיע מספיק זמן בבדיקה של מעצבות הפנים השונות, ובחירה של שתתאים לכם. אם תבחרו מעצבת פנים מקצועית, מנוסה ומוכשרת, כזו שכבר עושה את העבודה כבר זמן רב ויודעת להעריך מראש את כל הפרוייקט, יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל הערכת זמנים נכונה ואמיתית עבור הפרוייקט שלכם.

תכנון מדוייק של הפרוייקט

לעולם לא תוכלו לקבל הערכת זמנים לפני תכנון מדוייק של הפרוייקט. לכן בשלב הראשוני קודם מבצעים את כל התכנון מול המעצבת (ובמידה ונדרש לערב בעלי מקצוע נוספים, מבצעים בדיקה גם מולם), לאחר שיהיו מולכם ומול המעצבת כל הפרטים, יהיה ניתן לקבוע לוח זמנים. שימו לב כי ברוב המקרים כדאי לחשוב על לוח זמנים מעט יותר ארוך מזה שמוערך, כך שיהיה לכם מספיק מרווח לטעויות שיכולות להתרחש עם הזמן במהלך העבודה.

אל תנסו ללחוץ ולנסות לקצר את הזמן

לאחר שנקבעו לוחות הזמנים, ויש לכם הערכה מתי יסתיים הפרוייקט, אל תנסו ללחוץ בכדי לקצר את הזמן. מהירות יתר עלולה לפגוע משמעותית בתהליך ובתוצאה, ועליכם להבין כי מדובר בתהליך מורכב שדורש הרבה מאוד סבלנות. לכן, תנו לאנשי המקצוע לעשות את העבודה ואל תנסו ללחוץ יותר מידי, סבלנות תביא לכם את התוצאה שאתם מחפשים ותאפשר לכם להיות מרוצים ממנה באמת.

רוצים להשלים את הפרויקט שלכם במהירות, אך באופן הטוב ביותר? פנו אליי עוד היום!

פרויקטים נוספים

עיצוב מקווה

מקווה טייבר 55 גבעתיים

"בניית מקווה קודמת לכל דבר תורה" את הפרויקט הזה עשיתי בשעות הקטנות של הלילה, בין לבין פרויקטים אחרים במשך שנה וחצי, הפרויקט הגיע אלי דרך

קרא עוד »
מעצבת פנים

בחירת שירות עיצוב משרדים

עיצוב משרדים כשאתם בוחרים שירות עיצוב פנים למשרדים, טוב תעשו אם תדאגו לשילוב חברה אדריכלית מובילה בתחומהּ. בקרב חברות אדריכלי פנים בתל אביב והמרכז התחרות

קרא עוד »

נופר מור קוסמטיקה

מכון קוסמטיקה שעיצבתי עבור נופר מור, נתבקשתי לשנות עיצובית את המקום הקיים שהיא עובדת בו. בפרוייקט זה הכל תוכנן בעיצוב אישי – מספת ההמתנה ועד

קרא עוד »

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם

בואו נדבר

דילוג לתוכן